Formularz Kontaktowy 

Nazwisko / Firma :
Numer Telefonu :
E - mail Adres:
Treść Wiadomości :
GRC INVEST PARTNER
ul. Górna 39/2
15-523 Grabówka gmina Supraśl,
pow. Białystok woj. Podlaskie,
Tel. fax: (85) 740-23-34
mobile: 510-036-944
E-mail: grc@vp.pl

Nadzory budowlane – kierownik budowy

Kierownik budowy

Dopiero co rozpocząłeś budowę, ale gubisz się w przepisach prawnych i nie masz pewności, czy nie zostaniesz źle potraktowany przez wykonawców? Właśnie w takich sytuacjach najlepiej sprawdzają się nadzory budowlane. Białystok od pewnego czasu zwiększył liczbę inwestycji, dlatego też tego typu usługi cieszą się coraz większą popularnością. Nasza działalność przejawia się w przeprowadzaniu przetargów, udzielaniu pomocy prawnej, koordynacji budowy i negocjacjach handlowych.

Nie zapominajmy jednak jak ważną osobą jest kierownik budowy. Białystok pełen jest wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy z pewnością zadbają o to, aby wszystko przebiegało w jak najlepszym porządku. Nie ma dla nas znaczenia, czy inwestycje dotyczą budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych, usługowych, handlowych czy też magazynów. Zawsze staramy się skrupulatnie i solidnie prowadzić wszelakie nadzory budowlane. Białystok, dzięki tak profesjonalnie działającym firmom może stać się miastem, które coraz mocniej będzie przyciągać nowych inwestorów.

Bardzo zależy nam na tym, aby nasze usługi były w stanie sprostać Państwa potrzebom. Dbamy więc o terminowość, wysoką jakość i jednocześnie o jak najmniejszy koszt. Pracowitość, dokładność i skrupulatność. Uważamy, że takie cechy powinien mieć dobry kierownik budowy. Białystok daje więc Państwu pod tym względem wszystko co najlepsze.

Posiadamy doświadczenie w zakresie prowadzenia inwestycji o charakterze:

 • Budynki mieszkalne jedno-rodzinnych oraz wielo rodzinnych.
 • Obiekty przemysłowe.
 • Magazyny.
 • Obiekty usługowe oraz handlowe.

Pomagamy Inwestorom przebrnąć przez labirynt urzędowych korytarzy, przeprowadzimy profesjonalny przetarg na wyłonienie projektanta i wykonawcę tak by całość zadania spełniła Państwa oczekiwania w zakresie jakości prac, terminowości jej realizacji oraz optymalizacji kosztów.

Pozwolimy Państwu ustrzec się błędów popełnianych na etapie planowania oraz wykonawstwa, zawsze spotkają Państwo na swojej drodze dziesiątki doradców wychwalających swoje produkty czy umiejętności. Z reguły niemal w połowie są to jedynie przechwałki i próby naciągania klienta, więc jeśli nie jesteście pewni swojej wiedzy na ten temat powierzcie te czynności fachowcom, którzy przedstawią fakty w czytelny i rzetelny sposób.

W ramach prowadzenia czynności Inwestorstwa Zastępczego, w Państwa imieniu możemy przeprowadzić następujące czynności:

 • budowa wstępnego budżetu inwestycji,
 • ocena przystosowania, przydatności terenu pod planowaną inwestycję budowlaną,
 • przeprowadzenie czynności administracyjnych umożliwiających realizację zadania inwestycyjnego o danym charakterze na określonej działce,
 • wyłonienie projektanta i koordynacja prac projektanta (branżystów),
 • uzyskanie pozwolenia na budowę,
 • wyłonienie wykonawcy lub wykonawców zadania,
 • negocjacje, koordynacja merytoryczna i prawna w zakresie podpisania umów z wyłonionym projektantem i wykonawcami w formie gwarantującej ich skuteczność i egzekucję w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń,
 • prowadzenie nadzoru budowlanego nad realizowanymi robotami budowlanymi w zakresie wszystkich niezbędnych branż ,
 • prowadzenie nadzoru finansowego inwestycji – rozliczanie przerobów miesięcznych, kontraktowych, robót dodatkowych, zaniechanych,
 • prowadzenie procedur odbiorowych,
 • uzyskanie pozwolenia na użytkowanie lub zgłoszenie do użytkowania obiektów.

Prowadzenie Nadzoru Budowlanego

Zakres powadzonego nadzoru jest przedmiotem uzgodnień z Inwestorem z reguły ogranicza się on do prowadzenia technicznego nadzoru na budowie w zakresie sprawdzania zgodności realizacji z dokumentacją projektową oraz zgodności z Polskimi Normami i obowiązującymi przepisami. Nadzór taki może być rozszerzony o prowadzenie kontroli finansowej budowy, sprawdzaniu kosztorysów, ilości robót (jeśli rozliczenia z wykonawcą są realizowane w cenach jednostkowych) lub o każdy inny zakres, który jest wymieniony w grupie „Inwestora Zastępczego”.
W ramach naszych usług prowadzimy fachowe nadzory budowlane. Dzięki doskonałej znajomości branży możemy sprawnie i efektywnie zarządzać Państwa budową, generując przy okazji spore oszczędności. Kierownik budowy, który będzie dla Państwa pracował, skutecznie skoordynuje prace oraz w optymalny i ekonomiczny sposób poprowadzi każdą inwestycję – niezależnie, czy doradztwo budowlane jest potrzebne dla obiektu mieszkalnego, handlowego, usługowego lub magazynu.

Nadzory budowlane – Białystok

Jeśli potrzebny Państwu profesjonalny i doświadczony kierownik budowy z Białegostoku, to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Nadzory budowlane, które prowadzimy, to przede wszystkim dbałość o detale, precyzję, optymalizację czasu i kosztów dla inwestora oraz bezpieczeństwo prac oraz obiektu. W zakres naszych usług wchodzą również: przeprowadzanie przetargów, prowadzenie negocjacji oraz pomoc prawna. Białystok i teren województwa podlaskiego to obszar działania naszej firmy. Zachęcamy zainteresowanych do kontaktu – zajmiemy się inwestycją za Ciebie.


Strona główna  |  Kierownik budowy, nadzory budowlane, inwestor zastępczy |  Konstrukcje drewniane | Wynajem kontenerów | Kontakt
GRC INVEST PARTNER Białystok, 15-523 Grabówka, ul. Górna 39/2 • Fax: (85) 740-23-34 mobile: 510-036-944 grc@vp.pl
Copyright © GRC INVEST PARTNER Create by Rutcom